EDBAK Video Wall Pop-Out Mount with Quick Release VWPOP65-L 42-65 ", Maximum weight (capacity) 60 kg, Black
- TootjadEDBAK
- Mudel: WUSC-VWPOP65-L
- Saadavus: 5
-
419€
EDBAK Video Wall Pop-Out Mount with Quick Release VWPOP65-L 42-65 ", Maximum weight (capacity) 60 kg, Black
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 890.00 mm |
| Brutokaal | 15.80 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 110.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 560.00 mm |
| Garantii | 60 month(s) |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.05 m |
| Maksimaalne ekraanisuuruse sobivus | 65 " |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 60 kg |
| Muud funktsioonid | Video Wall & Menu Board Mounts. Forward tilting +28 . Screen orientation: landscape |
| Netokaal | 15.00 kg |
| Paber/Papp | 800.00 g |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 600 400 mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | 100 100 mm |
| Paigutus | Wall mount |
| Plastik (ilma PET-ita) | 84.00 g |
| Producer product family | Video Wall Pop-Out Mount with Quick Release |
| Producer product name | VWPOP65-L |
| Screen size compatibility | 42-65 " |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.80 kg |
| Toote värv | Black |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 100 100 600 400 mm |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: edbak video wall pop-out mount with quick release vwpop65-l 42-65, maximum weight capacity 60 kg, black, wusc-vwpop65-l, edbak, kinnitusvahendid, laua ja seinakinnitused







